Телеканал “Інтер” представив документальний проєкт “Квант світла”, у якому висвітлюються наслідки російських атак на українську енергетичну інфраструктуру та демонструються ексклюзивні кадри з місця подій.
У відео розповідається про героїчну працю енергетиків, які попри постійні обстріли продовжують відновлювати енергопостачання країни. Глядачі зможуть побачити, як фахівці працюють в надскладних умовах, аби забезпечити українців світлом і теплом.
Але головне питання, яке підіймається у фільмі: чи є в енергетиків план “Б” на випадок нових ударів? Чи загрожує Україні блекаут цієї зими?
“Квант світла” надає відповіді на ці питання, а також аналізує стан енергосистеми України та презентує ексклюзивні інтерв’ю з керівниками енергетичних компаній.
Рекомендуємо переглянути це відео, аби розуміти виклики, з якими стикається енергетична галузь України.