43 учасники навчальної програми “ЕнергоСтарт: Навчання для майбутнього” успішно завершили перший модуль навчання. За два тижні інтенсивної роботи вони відвідали 6 занять, де розглянули широкий спектр тем, які є надзвичайно важливими в умовах сьогодення. Програма включала лекції, практичні заняття та інтерактивний семінар, що дозволило учасникам отримати комплексні знання та навички в межах модуля “Основи енергетичних систем та енергоефективності”.
З учасниками програми працювали експерт з ринку електроенергії та управління енергосистемами Дмитро Олефір та віцепрезиденти Energy Club — Максим Немчинов, заступник голови правління АТ “Одесагаз”, заступник міністра енергетики України (2020-2021), і Валерій Безус, голова Держенергоефективності (2021-2023).
Завершення першого модуля стало важливим кроком для учасників у професійному зростанні. Програма триватиме три місяці й завершиться офлайн-форумом для обміну досвідом між випускниками та експертами галузі.
Програма спрямована на підготовку фахівців для сфери енергетики та енергоефективності. Навчання проводиться за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що імплементується GIZ Ukraine за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).