Відбір на навчальну програму «ЕнергоСтарт: Навчання для майбутнього» завершено. Вже сформовано групу з 35 учасників, серед яких 15 жінок, а 12 мають спеціальний статус (ВПО, ветерани, люди з інвалідністю). 9 представників енергоінноваційних хабів долучаться як вільні слухачі.
22 січня відбудеться вступна зустріч, де учасники дізнаються про план дій, ключові аспекти навчання та познайомляться з експертами-викладачами.
23 січня – старт навчального процесу!
На учасників чекає:
- Знання від професіоналів: фахівці з енергетичного сектору та експерти з енергоефективності поділяться своїми практичними навичками.
- Практичний досвід: лекції, практичні заняття, самостійна робота – все для глибокого розуміння процесів в енергетичних галузях.
- Кар’єрні можливості: участь у програмі відкриває двері до кар’єри в одній із найбільш перспективних та важливих галузей для відновлення України.
«ЕнергоСтарт» – це важливий крок до розвитку енергоефективних інновацій в Україні, що дозволить знизити енерговитрати, забезпечити енергетичну безпеку та розвинути зелений сектор економіки.
Навчання проводиться за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що імплементується GIZ Ukraine за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).
Детальніше про програму за посиланням.