array(0) { } Ощад встановив системи збереження енергії у більш ніж половині своїх відділень – заступник голови правління - Energy Club
Найбільше в Україні бізнес-об'єднання енергетичних компаній

Ощад встановив системи збереження енергії у більш ніж половині своїх відділень – заступник голови правління

29 Лис 2024 | Новини компаній

Державний Ощадбанк встановив системи збереження енергії у 650 із приблизно 1200 своїх відділень для забезпечення власної енергонезалежності, передає Енергореформа.

Про це повідомив заступник голови правління банку, відповідальний за корпоративний бізнес, Юрій Каціон.

“У 650 відділеннях ми вже встановили накопичувачі енергії, щоб забезпечити безперервну роботу в умовах відключення е/е. Де дозволяє умови, думаємо також про встановлення сонячних панелей”, – сказав він у спілкуванні з журналістами в Києві 28 листопада.

За його словами, до кінця першого кварталу 2025 року орієнтовно ще у 150 відділеннях з’являться такі системи.

“Йдеться не про економію е/е, хоча вона також буде, враховуючи те, що банк, укладаючи договори про постачання е/е, орієнтується на те, щоб заряджати накопичувачі тоді, коли на ринку дешевша ціна ресурсу. Йдеться насамперед про забезпечення енергонезалежності в умовах відключення електроенергії та можливості надавати послуги клієнтам незалежно від її наявності у мережі”, – пояснив Каціон.

Інші новини компанії

Новини всіх компаній >

Компанія поки що не розмістила новин