Компанія Нова Енерджі, що входить до групи компаній NOVA (Нова пошта), член Energy Club, зробила важливий крок на шляху до енергонезалежності.
Як повідомив на своїй сторінці у Facebook співзасновник компанії “Нова пошта” Володимир Поперешнюк, на даху Київського інноваційного термінала запрацювала мегаватна сонячна електростанція.
Ключові факти:
- Площа сонячних панелей: 5000 м²
- Інвестиції у проєкт: 14 млн грн
- Очікуваний термін окупності: 3 роки
- Планується встановлення систем безперебійного живлення та обладнання для зберігання електроенергії
За словами Володимира Поперешнюка, скасування ПДВ на імпорт енергетичного обладнання сприяло реалізації енергетичної програми “Нової пошти”. Компанія активно розвиває відновлювальні джерела енергії та зменшує споживання з загальної електромережі.
“Коли бізнес має вільні кошти – він вкладатиме їх у розвиток. А відтак і у загальне благо всієї економіки та суспільства”, – підкреслив Володимир Поперешнюк.
Цей проєкт є яскравим прикладом того, як бізнес може брати на себе відповідальність та вирішувати глобальні виклики, інвестуючи у сталий розвиток та енергонезалежність України.